A+ A A-

کلیه سران رژیم اسلامی بجرم جنایت باید محاکمه شوند! - پردل زارع

Share

 

در روزهای گذشته خبر بستری شدن هاشمی شاهرودی یکی از سران جنایت کار جمهوری اسلامی  ایران، کسی که دستش به خون هزاران انسان ‌ آلوده است، کسی که دستور قتل و اعدام هزاران زن و مرد و دختر نوجوان را در مدت زمانی که رییس قوه قضاییه بود صادر کرد، در یکی از مراکز درمانی شهر انوفر آلمان پخش شد. هاشمی شاهرودی و تمامی کسانی که در قتل عام و سرکوب و دستگیری و زندانی کردن مردم ایران دست داشته اند باید در دادگاههای مردمی محاکمه شوند و جوابگوی تمامی جنایاتی که بر علیه مردم ایران در مدت زمان عمر ننگین جمهوری اسلامی کرده اند باشند.

روزنامه آلمانی بیلدر روز نهم ژانویه در تیتر اول روزنامه نوشت: "قاضی مرگ در شهر است و روزنامه دیگری نوشت که قاتل کودکان در شهر است". خبر آمدن هاشمی شاهرودی این جنایت کار و قاتل انسانهای بی گناه و آزادی خواه و برابری طلب و یار غار خامنه ای به کشور آلمان برای درمان بازتاب گسترده ای در روزنامه ها و رسانه های آلمان داشته است و با موجی از اعتراضات فعالین کمونیست و عرصه های مختلف اجتماعی و کسانی که عزیزانشان را در طول مدت زمانی که هاشمی شاهرودی ریاست قوه قضاییه را به عهده داشت و حکم مرگ عزیزانشان را صادر کرد، به همراه داشته است. بطوری که نامه ها و شکایت های زیادی علیه جنایتهای هاشمی شاهرودی از طرف خانواده هایی که عزیزانشان را در طول مدت زمانی که هاشمی شاهرودی در جایگاه قاضی مرگ بود به اداره داستانی شهر هانوفر ارسال کرده اند. جمعی از انسانهای آزادیخواه و برابری طلب و خانوادهای جانباختگان کمپینی اعتراضی علیه هاشمی شاهرودی در این شهر سازمان دادند و از دستگاه قضایی این شهر خواستند که جلوی خروج و فرار هاشمی شاهرودی را از کشور آلمان بگیرند و او را مانند سران نازی که در قتل عام انسانهای بیشماری در جنگ دوم جهانی دست داشتند دستگیر و در دادگاهای عادلانه بین‌المللی محاکمه کند.

روز پنجشنبه یازده ژانویه هاشمی شاهرودی با همکاری دولت آلمان این کشور را به مقصد ایران ترک کرد. فرار او از ترس دستگیری و محاکمه و حتی زندانی شدن موقت بود. میلیون‌ها ایرانی در داخل ایران با حکومت جنایت کار رژیم اسلامی ایران در حال مبارزه هستند و خواهان سرنگونی رژیم و دادگاهی کردن تمامی سران جنایت کار رژیم اسلامی به جرم جنایت علیه مردم ایران میباشند. این مردم در سیر مبارزه با این رژیم تاوانهای سنگینی به قیمت دستگیری و شکنجه و اعدام در زندانها را پرداخت کرده اند. سران جنایتکار رژیم اسلامی خوب میدانند مردم عزم شان را برای سرنگون کردن جمهوری اسلامی، دستگیری و دادگاهی کردنشان جزم کرده اند. اسلام و سرمایه داری در ایران جایی ندارد. مردم دارند این رژیم را با همه توحش و استثمار و سرکوبش پس میزنند. مردم ایران خواهان یک حکومت سکولار، یک جامعه مرفه و آزاد هستند. به امید پیروزی! زنده باد جمهوری سوسیالیستی!
١١ ژانویه ٢٠١٨

Share

 

مسئول سایت حزب

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کمیته خارج کشور حزب حکمتیست

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کمیته کردستان حزب حکمتیست
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دفتر مرکزی حزب حکمتیست

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Tel:+46762349683